Hubnutí stehen

Stehna, zadek, břicho – to jsou asi tři „nejkritičtější“ tělesné partie u každé ženy. Co nejlépe funguje na hubnutí stehen?

Stehna, zadek, břicho – to jsou asi tři „nejkritičtější“ tělesné partie u každé ženy. Co nejlépe funguje na hubnutí stehen? Jak se zbavit přebytečného tuku na stehnech a na co si dát pozor?

Aby vaše snaha o hubnutí stehen byla úspěšná, musíte si uvědomit, že stehna jsou součástí celé vaší postavy. Nejde tedy zhubnout pouze na stehnech. Musíte se zaměřit na celé svoje tělo. Ano, musíte zařadit i vhodné cviky na tvarování stehen, ale pokud nebudete zatěžovat celé tělo, a pokud si nebudete hlídat svůj jídelníček, zhubnout pouze stehna se vám nepovede.

Základem pro hubnutí stehen je vhodný jídelníček a cvičení. U jídelníčku se nemusí nutně jednat o nějakou konkrétní dietu. V zásadě to vůbec nemusí být dieta. Postačí, když omezíte množství tuků a kalorií, tak abyste dosáhli optimálního kalorického příjmu.

U cvičení je důležité rozlišovat dvě složky. Jednak obecnou – aerobní – aktivitu, při které vaše tělo nejefektivněji spaluje tuky. Druhou složkou jsou pak cviky zamřené na svalové partie v oblasti stehen, díky kterým je můžete zpevnit a vymodelovat.

Mohlo by vás zajímat: Jak zhubnout břicho, Kalorie v tuku, Skákání přes švihadlo, Skořice

V době po porodu tak velká část nadbytečné váhy zmizí přirozeně, sama. A také, už samotné kojení, představuje poměrně zásadní kalorický výdej
Trápí vás silná stehna a velký zadek? Poradíme vám, co by se s tím dalo dělat. Návod co jíst a jak cvičit pro hezký zadek a stehna.
Rotoped může být dobrý pomocník pro vaše cvičení, sám o sobě ale vaše zhubnutí nezajistí.