Jak co nejrychleji zhubnout

Existuje celá řada způsobů, jak velmi rychle snížit váhu

Kdo by nechtěl rychle a úspěšně zhubnout. Třeba proto že se blíží letní dovolená, nebo nějaká důležitá událost, na které byste chtěli vypadat co nejlépe. Nebo už jen prostě máte dost toho, jak vypadá vaše tělo a chtěli byste se co nejrychleji zbavit přebytečných kil a nevzhledných tukových záhybů na břiše.

Existuje celá řada způsobů, jak velmi rychle snížit váhu – různé drastické redukční diety, které jsou založené jen na velmi omezeném jídelníčku nebo na výrazné redukční množství přijatých kalorií. Jiné rychlé hubnoucí programy sází na různé „triky“ které vedou primárně k odvodnění organismu a tím i k viditelnému úbytku váhy během několika málo dní.

Bohužel ale platí, že tyto nejrychlejší metody hubnutí zpravidla nemají dlouhodobý efekt a hodí se právě jen ve chvíli, kdy chcete svoji váhu snížit jen krátkodobě. Pokud je vaším cílem celkové snížení váhy a dlouhodobě štíhlá postava, pak je lepší volit nějakou klasickou, více konzervativní metodu hubnutí. Obecně je doporučován úbytek váhy maximálně 1,5 – 2 kila za týden. Rychlejší hubnutí bývá jen málokdy úspěšné.

Pokud se chcete dopracovat k hezké postavě a pocitu spokojenosti s tím jak vypadáte, neexistuje žádná zkratka, ale musíte si projít postupně celou cestu. Začít pomalu změnami v jídelníčku a zařazením nějaké vhodné pohybové aktivity do svého běžného programu. Pokud se budete rozumě stravovat a mít dostatečné množství pohybu, uvidíte, že zhubnete s trvalým výsledkem.

Mohlo by vás zajímat: Zázračný prostředek pro hubnutí, Kouření a hubnutí, Prášky na hubnutí

Poradíme vám, jak spolehlivě zhubnout, a především to, jak si novou váhu udržet a znovu nepřibrat.
Než se pustíte do samotného hubnutí, měli byste si nastavit nějaké reálné cíle.
Obecně platí, že při volbě správné diety byste se měli řídit především tím, co vyhovuje vašemu tělu.
Přejídání a s tím spojený nárůst váhy je důsledkem mnoha různých faktorů. Ať už je to nezdravý životní styl, větší míra stresu apod.
Jestli opravdu chcete zhubnout, tak se přestaňte vymlouvat na to, že nemáte dost času na cvičení. Buďte kreativní!
Stanovte si krátkodobé cíle. Například: „tento týden půjdu 3x cvičit, omezím se o 200 kilo kalorií denně a shodím půl kila“. Dosažení takového cíle pro vás bude mnohem snadnější.
Rotoped může být dobrý pomocník pro vaše cvičení, sám o sobě ale vaše zhubnutí nezajistí.
Bez ohledu na důvod, pokud budete mít pevné odhodlání a investujete do hubnutí dostatečné množství energie, může se vám podařit rychle zhubnout i o 10 kilo už za dva týdny.