Zhubnout stehna

Nejefektivnější na hubnutí stehen je rychlá chůze.

Chtěli byste zhubnout svoje stehna? Na tomto webu jsme pro vás připravili různé užitečné návody, jak tohoto cíle dosáhnout snadno a rychle. Stehna, podobně jako boky a břicho patří mezi místa, kde se na ženské postavě nejčastěji ukládá tuk. Pokud chcete, aby vaše stehna byla štíhlá a pevná, musíte se připravit na pravidelné cvičení a také byste se měli zamyslet nad svým jídelníčkem.

Nejefektivnější na hubnutí stehen je rychlá chůze. Lidé si často myslí, že běhání je lepší než chůze. Není to ale tak úplně pravda. Při chůzi zapojujete stejné svalové skupiny jako při běhu. Rychlá chůze je vhodná i pro ty, kdo mají výraznější nadváhu. Umožní jim začít cvičit bez toho, že by to pro jejich tělo byl tak výrazný šok. Optimální denní dávka je alespoň 1,5 – 2 kilometry každý den (alespoň 5 dní v týdnu). Chůze by měla být svižná, nebojte se při chůzi zapojit i ruce (podobně jako při běhání).

Zhubnout stehna – cvičení na stehna. Pokud vám to vaše kondice umožňuje, nebojte se i dalších cviků a cvičení zaměřených na stehna. Existuje celá řada cviků, které se zaměřují právě na tyto svalové partie. Konkrétní cviky a návody najdete v dalších článcích na tomto webu.

V neposlední řadě pak nezapomínejte ani na to, co jíte. Měli byste se snažit jíst několikrát denně (ideální je 5 jídel denně) menší porce jídla. Vaše tělo by mělo každé 2-3 hodiny dostat menší dávku jídla. To umožní udržovat stabilní hladinu krevního cukru. Vyhnete se tak pocitům hladu a nutkání mlsat. Celkové množství kalorií postupně snižuje. Zároveň z jídelníčku vypusťte přebytečné cukry a tuky. Uvidíte, že už za pár týdnů budete mít hezká stehna.

Mohlo by vás zajímat: Hubnutí stehen, Cviky na zadek, Jak zhubnout boky, Kalorické tabulky

V době po porodu tak velká část nadbytečné váhy zmizí přirozeně, sama. A také, už samotné kojení, představuje poměrně zásadní kalorický výdej
Trápí vás silná stehna a velký zadek? Poradíme vám, co by se s tím dalo dělat. Návod co jíst a jak cvičit pro hezký zadek a stehna.