Hubnutí boků

Na jaké cviky se pak zaměřit při hubnutí boků? Tak především zapomeňte na klasické silové posilování.

Jaké cviky nejlépe fungují na hubnutí boků? A na co se zaměřit, pokud se chcete zbavit přebytečného tuku na bocích? Pro hubnutí boků je ideální kombinace vhodného jídelníčku a správného cvičení. Jen tak se vám podaří zbavit se přebytečného tuku v těchto partiích.

Určitě byste se měli podívat na to, co jíte. Omezte tučná a sladká jídla. Nemusíte se pouštět hned do nějaké diety. Ale určitě to bude chtít, abyste se stravovali rozumně. To znamená žádné zbytečné tuky, žádné zbytečné cukry a už vůbec ne prázdné kalorie. Receptů, jak se vhodně stravovat pro hubnutí najdete mnoho.

Na jaké cviky se pak zaměřit při hubnutí boků? Tak především zapomeňte na klasické silové posilování. To není příliš vhodné. Spíše volte delší série cviků s větším počtem opakování. Přímo na boky jsou vhodné například výpady do boku (ve stoje, nohy rozkročené na šíři ramen a vy děláte úkroky do strany a do podřepu), zvedání boků (ležíte na zemi, nohy pokrčené a postupně zvedáte boky), šikmé zkracovačky (opět v leže na zemi, nohy pokrčené v kolenou a střídavě se přitahujete k pravému/levému koleni, přičemž spodní polovina záda se nikdy nezvedá ze země).

Pokud se vám nelíbí to, jak vypadají vaše boky – můžete si trochu vypomoci u tím, co nosíte. Pokud zvolíte volnější halenky / trička se sníženým pasem, které se nosí přes kalhoty, částečně tím vaše boky ukryjete.

Mohlo by vás zajímat: Jednorázové snížení váhy, Přípravky na hubnutí, Rady jak zhubnout, Vláknina

Zbavit se nadbytečného tuku na břiše a na bocích, dá někdy hodně práce. Nestačí jen omezit kalorie. Musíte si hlídat podíl sacharidů Důležité je mít i dostatek pohybu. Na spalování tuků nejlépe funguje aerobní cvičení. Neuškodí ani cviky zaměřené přímo na břicho a boky.
Trápí vás silná stehna a velký zadek? Poradíme vám, co by se s tím dalo dělat. Návod co jíst a jak cvičit pro hezký zadek a stehna.