Přípravky na hubnutí

Mezi efektivní přípravky na hubnutí patří především spalovače tuků.

Na trhu existuje mnoho nejrůznějších přípravků na podporu hubnutí. Od nejrůznějších přírodních látek, přes různé potravinové doplňky až po klasické prášky. Na některé zajímavé přípravky na hubnutí se podíváme dále, je ale nutné upozornit, že přípravky na hubnutí nejsou „samospasitelné“. Nikdy to totiž nefunguje tak, že byste jenom polykali nějaké pilulky a pouze tím shazovali kila. Přípravky na hubnutí fungují jako podpora – je nutné volit vhodný jídelníček a rozumnou míru fyzické aktivity. V takovém případě mohou přípravky na hubnutí akcelerovat celý proces shazování přebytečných kil. Samy o sobě ale štíhlou postavu nezajistí.

Mezi efektivní přípravky na hubnutí patří především spalovače tuků. Sem řadíme takové látky, které napomáhají aktivaci metabolismu, a urychlují odbourávání tuků.

Mezi velmi dobré spalovače tuků patří například Carnitine. Karnitin je přirozená látka, kterou si lidské tělo z části vytváří v játrech (cca 25%) a zbytek pak přijímá z potravy (především živočišné). Karnitin by měl urychlovat oxidaci mastných kyselin (tedy laicky spalování tuků). Optimální denní dávka se pohybuje v rozmezí 500 miligramů až maximálně 1 gram.

Dalším přípravkem na hubnutí pak může být třeba Syne Thermogenic Burner. Ten obsahuje přírodní látku – extract z Citrus aurantium. Tato látka se získává z oplodí rostliny Citrus aurantium. Má stimulační a termogení účinky. To znamená, že váš metabolismus bude fungovat na vyšší hladině a vy budete spotřebovávat více kalorií (vyšší teplota, vyšší výdej energie) i v době kdy neprovozujete nějakou fyzickou aktivitu.

Nakonec zmíníme i Thermogenic Fair Power. Ten obsahuje kombinaci několika látek – opět zde najdeme karnitin, dále pak kofein, synefrin (aktivní látka která se získává z rostliny Citrus aurantium). Díky kombinaci těchto tří složek získáváte velmi efektivní přípravek na hubnutí, který se hodí, jak pro ty kdo chtějí „jenom“ zhubnout, tak i pro sportovce, jako jsou třeba kulturisti, kteří se potřebují před soutěžemi zbavit tělesného tuku a vyrýsovat své svaly.

Mohlo by vás zajímat: Spalování tělesného tuku, Prášky na hubnutí, Pilulky na hubnutí, Přírodní hubnutí

Dostatek hořčíku u žen také mírní potíže spojené s premenstruačním syndromem, pomáhá tlumit deprese, působí jako prevence infarktu