Jak co nejrychleji zhubnout

Existuje celá řada způsobů, jak velmi rychle snížit váhu

Kdo by nechtěl rychle a úspěšně zhubnout. Třeba proto že se blíží letní dovolená, nebo nějaká důležitá událost, na které byste chtěli vypadat co nejlépe. Nebo už jen prostě máte dost toho, jak vypadá vaše tělo a chtěli byste se co nejrychleji zbavit přebytečných kil a nevzhledných tukových záhybů na břiše.

Existuje celá řada způsobů, jak velmi rychle snížit váhu – různé drastické redukční diety, které jsou založené jen na velmi omezeném jídelníčku nebo na výrazné redukční množství přijatých kalorií. Jiné rychlé hubnoucí programy sází na různé „triky“ které vedou primárně k odvodnění organismu a tím i k viditelnému úbytku váhy během několika málo dní.

Bohužel ale platí, že tyto nejrychlejší metody hubnutí zpravidla nemají dlouhodobý efekt a hodí se právě jen ve chvíli, kdy chcete svoji váhu snížit jen krátkodobě. Pokud je vaším cílem celkové snížení váhy a dlouhodobě štíhlá postava, pak je lepší volit nějakou klasickou, více konzervativní metodu hubnutí. Obecně je doporučován úbytek váhy maximálně 1,5 – 2 kila za týden. Rychlejší hubnutí bývá jen málokdy úspěšné.

Pokud se chcete dopracovat k hezké postavě a pocitu spokojenosti s tím jak vypadáte, neexistuje žádná zkratka, ale musíte si projít postupně celou cestu. Začít pomalu změnami v jídelníčku a zařazením nějaké vhodné pohybové aktivity do svého běžného programu. Pokud se budete rozumě stravovat a mít dostatečné množství pohybu, uvidíte, že zhubnete s trvalým výsledkem.

Mohlo by vás zajímat: Zázračný prostředek pro hubnutí, Kouření a hubnutí, Prášky na hubnutí

Chcete doopravdy zhubnout a nevíte jak začít? Už jste hubnutí zkoušeli a výsledek se nedostavil? Poradíme vám, jak začít správně hubnout. Tak, abyste tentokrát opravdu zhubnuli.
Jedno kilo tělesného tuku odpovídá přibližně 7500 kcal (kilo kalorií), tedy něco málo přes 30 000 kJ (kilojoulů). Na to, abyste za týden spálili jedno kilo tělesného tuku, byste potřebovali každý den spálit asi 1000 kcal.
Při hubnutí (a nejenom při něm) by alespoň jedno jídlo denně mělo být převážně ze zeleniny. Naopak žádné bílé pečivo, zbytečné cukry, džusy nebo slazené limonády.
Pro efektivní hubnutí je ideální, pokud jíte několikrát za den menší porce jídla.
Poradíme vám, jak spolehlivě zhubnout, a především to, jak si novou váhu udržet a znovu nepřibrat.
Než se pustíte do samotného hubnutí, měli byste si nastavit nějaké reálné cíle.
Obecně platí, že při volbě správné diety byste se měli řídit především tím, co vyhovuje vašemu tělu.
Přejídání a s tím spojený nárůst váhy je důsledkem mnoha různých faktorů. Ať už je to nezdravý životní styl, větší míra stresu apod.