Pilulky na hubnutí

Na internetu a ve specializovaných prodejnách zaměřených třeba na fitness, je možné najít celou řadu přípravků, které aktivují metabolismus a napomáhají spalovat tuky.

Snažíte se zhubnout a stále se vám to nedaří? Zkoušeli jste už všechny možné diety, cvičení a pořád nic? Pak by vám možná ve vaší snaze mohli pomoci „pilulky na hubnutí“. Na internetu a ve specializovaných prodejnách zaměřených třeba na fitness, je možné najít celou řadu přípravků, které aktivují metabolismus a napomáhají spalovat tuky. Mezi nejznámější pilulky na hubnutí patří především tyto:

Pyrolis – jedná se o speciálně navržené „pilulky na hubnutí“ určené především pro muže a ženy, kteří usilují o snížení tělesné hmotnosti. Hlavní látkou je zde C. Canephora. Ta přispívá k řízení tělesné hmotnosti snížením hladiny glukózy v krevním řečišti. Klinické studie prokázaly dvojnásobné snížení hmotnosti a výrazné snížení indexu BMI ve srovnání s kontrolní skupinou, která užívala placebo

Lipo-6 – Tyto tekuté kapsle byly původně vyvinuty pro ženy, kdy velmi účinně působí především v problematických partiích břicha, hýždí, boků a stehen. Mimo jiné, kapsle Lipo-6 vytvářejí i silnou termogenezi, která vede k celkovému úbytku tělesného tuku.

CLA – Konjugovaná kyselina linolová ve formě kapslí. Vyrábí se extrakcí esenciálních olejů ze slunečnice, která poskytuje čtyři aktivní izomery, které se vážou na tukové molekuly a podporují jejich metabolickou přeměnu na energii

Mohlo by vás zajímat: Prášky na hubnutí, Optimální váha, Nízkokalorické recepty, Kalorické tabulky

Pro pacienty s výraznou nadváhou (BMI 30 a více), jsou v ČR k dispozici injekce na hubnutí. Jedná se o léky Ozempic a Saxenda. Potlačují chuť k jídlu, a vedou ke snížení váhy až o 20%. Oba léky (injekce na hubnutí), jsou ale k dispozici pouze na předpis od lékaře (od diabetologa nebo od jiného lékaře).
Není dost dobře možné, abyste hubnuli pouze na břiše. Hubnutí je vždy komplexní záležitost celého těla.
Dostatek hořčíku u žen také mírní potíže spojené s premenstruačním syndromem, pomáhá tlumit deprese, působí jako prevence infarktu
Bez ohledu na důvod, pokud budete mít pevné odhodlání a investujete do hubnutí dostatečné množství energie, může se vám podařit rychle zhubnout i o 10 kilo už za dva týdny.
S nadměrnou váhou (nadváha je předstupeň obezity) souvisí celá řada různých nemocí a zdravotních problémů.