Štíhlá postava jako modelka

Ano, modelky nebo hollywoodské hvězdy vypadají pěkně, ale je to jejich reálná podoba?

Obdivujete, jak vypadají modelky? Chtěli byste mít štíhlou postavu jako modelka a trápí vás to, že se vám nedaří takového cíle dosáhnout? Možná je čas, abyste se trochu zamysleli nad tím, co je vlastně vaším cílem.

Ano, modelky nebo hollywoodské hvězdy vypadají pěkně, ale je to jejich reálná podoba? To co vidíte v televizi nebo na filmovém plátně nemá s realitou nic společného. Před každým natáčením se o jednotlivé modelky nebo filmové hvězdy stará tým profesionálních vizážistů. Vše, co vidíte, je výsledkem několikahodinového úsilí. Ale realita je někde jinde.

Pokud je vaším cílem mít štíhlou postavu jako modelka, pak se můžete pouštět do různých drastických diet. Ano, je mnoho různých diet nebo radikálních hubnoucích programů, díky kterým dokážete svoji váhu během krátké doby velmi výrazně snížit. Ale opravdu vám to stojí za to?

To, abyste byla hezká, nemusí nutně znamenat trápení se hladem. To, jak vypadáte, je do značné míry ovlivněno i tím, jak sama sebe vnímáte. Pokud vy sami budete přesvědčeni, že jste krásní, pak už tak moc nezáleží na tom, jak vypadá vaše postava, nebo kolik zrovna vážíte.

Mohlo by vás zajímat: Pilulky na hubnutí, Jak zhubnout o deset kilo, Hubnutí i bez diety, Hubnutí prsa

Najít lásku, je možné i online, přes internet. Chce to vybrat správnou seznamku, a respektovat základní pravidla pro bezpečné online seznamování. Také se nesmíte nechat odradit, pokud to hned na poprvé nevyjde.
Jaká by měla být ideální váha a postava? Například při výšce 168 cm, nebo jiné? V následující kalkulačce si to můžete sami spočítat, nebo se podívat na podrobné tabulky. Jedná se ale jen o orientační údaje, s malou vypovídací hodnotu. Pro lepší určení ideální váhy, je potřeba přesné měření na specializovaném přístroji, jako je například InBody.
Pro potlačení (snížení) chuti k jídlu, je tedy vhodné volit takové potraviny, které mají spíše nižší glykemický index, a současně které mají vyšší podíl vlákniny
Základem pro hezkou a štíhlou postavu a trvale udržitelnou nízkou váhu je zdravá a především vyvážený jídelníček.
Stanovte si krátkodobé cíle. Například: „tento týden půjdu 3x cvičit, omezím se o 200 kilo kalorií denně a shodím půl kila“. Dosažení takového cíle pro vás bude mnohem snadnější.