Zaručený recept jak zhubnout – rady od našich čtenářů

I vy se můžete zapojit a poslat nám svůj příběh – jak se vám daří (nebo i nedaří) shodit pár kilo.

Podívejte se, jak se daří hubnout našim čtenářům a čtenářkám. I vy se můžete zapojit a poslat nám svůj příběh – jak se vám daří (nebo i nedaří) shodit pár kilo. Vaši snahu oceníme tím, že za publikovaný příběh, vám pošleme dárkový poukaz na nákup oblečení, kosmetiky nebo zdravé výživy v hodnotách 300 Kč nebo 500 Kč nebo 1000 Kč.

Pokud se rozhodnete napsat svůj „zaručený recept jak zhubnout“, pak se nebojte, vaše osobní údaje, vaše pravé jméno ani nic dalšího nebude na našich stránkách zveřejněno. Váš příběh bude publikován bez uvedení vašeho pravého jména. Případní kontaktní údaje, budou k dispozici pouze redakci. Nemusíte se tedy bát, že by vás podle vašeho příběhu někdo poznal.

Nebojte se napsat, jak se vám daří hubnout. Jakou jste zvolili dietu, jestli a jak cvičíte, nebo i cokoliv dalšího. Je mnoho způsobů jak shodit kila a u každého člověka funguje něco trochu jiného. Návštěvníci našeho webu o hubnutí určitě ocení trochu inspirace.

Níže najdete články – příběhy našich čtenářů, které jsme zatím publikovali. Můžete se na ně podívat a třeba tam narazíte na nějakou zajímavou radu nebo nápad, který vám pomůže ve vašem úsilí zhubnout.

Mohlo by vás zajímat: Nejefektivnější metoda hubnutí, Tipy jak zhubnout, Zaručený způsob jak zhubnout

Víte, jak se dá sníst celý slon? Ta velká hromada masa? Jedině tak, že byste ho jedli postupně, po kouscích. Jasně, že by vám to trvalo i několik týdnů nebo možná i měsíců. Pokud byste si ale každý den dali malý kousek slona, tak ho dříve či později, celého sníte. S hubnutím to funguje úplně stejně!
Paní Jarka nám napsala svůj příběh, jak se jí podařilo zhubnout o 10 kilo s pomocí její dcery. (ilustrační foto)
Rozhodli dát prostor i vám, našim čtenářům. Můžete nám napsat svůj příběh. Proč jste se rozhodli začít hubnout a co je vaším cílem. A také to, jak se vám daří.
Teď už je to asi 10 týdnů od té doby co jsme se vrátili z dovolené. Za tu dobu jsem zhubla skoro 7 kilo. Vychází to průměrně na 1 kilo za týden.