Snažíte se zhubnout? Napište nám svůj příběh! Odměníme vás

<span>Rozhodli dát prostor i vám, našim čtenářům. Můžete nám napsat svůj příběh. Proč jste se rozhodli začít hubnout a co je vaším cílem. A také to, jak se vám daří.</span> Rozhodli dát prostor i vám, našim čtenářům. Můžete nám napsat svůj příběh. Proč jste se rozhodli začít hubnout a co je vaším cílem. A také to, jak se vám daří.

Na tomto webu Jak hubnout, najdete různé články, návody, rady, jak zhubnout o pár kilo, jakou si zvolit dietu, jaké cvičení je vhodné třeba při hubnutí břicha nebo stehen. Anebo co dělat, když potřebujete zhubnout po porodu či jiné rady, recepty a návody pro vaše úspěšné hubnutí.

Žádný univerzální recept na hubnutí neexistuje

Uvědomujeme si ale, že žádný univerzální recept na hubnutí neexistuje. Zatímco někdo zhubne pomocí jednoduché diety, u jiného ta stejná dieta vůbec nefunguje. Také cíle, se kterými lidé začínají hubnout, jsou různé. Někdo potřebuje zhubnout jen 2 – 3 kila, zbavit se přebytečného tuku na břichu, na zadku nebo na stehnech. Jiný zase potřebuje zhubnout podstatně více – třeba i o 10 nebo 20 kilo.

Proto jsme se rozhodli dát prostor i vám, našim čtenářům. Můžete nám napsat svůj příběh. Proč jste se rozhodli začít hubnout a co je vaším cílem. A také to, jak se vám daří. A nebojte se napsat, i když nejste úspěšní, třeba vám někdo jiný poradí, co děláte špatně nebo na co se zaměřit.

Váš příběh, vaše soukromí

Pokud se rozhodnete napsat svůj příběh, pak se nemusíte bát, vaše identita zůstane utajena. Váš příběh bude zveřejněn pod smyšleným jménem. Vaše skutečné jméno a kontaktní údaje potřebujeme znát pouze pro zaslání dárkového poukazu, kterým chceme ocenit vaši snahu.

Napište svůj příběh, jak hubnete, a získejte dárkový poukaz

Pokud nám pošlete svůj příběh, oceníme vaši snahu tím, že vám na oplátku pošleme dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč, 500 Kč nebo 1000 Kč. Máme k dispozici různé poukazy na nákup zdravé výživy, oblečení nebo kosmetiky – sami si budete moci vybrat, který budete chtít.

Za vaši snahu od nás dostanete dárkový poukaz v hodnotách 300 Kč, nebo 500 Kč nebo 1000 Kč na kosmetiku, oblečení nebo zdravé potraviny.

Za vaši snahu od nás dostanete dárkový poukaz v hodnotách 300 Kč, nebo 500 Kč nebo 1000 Kč na kosmetiku, oblečení nebo zdravé potraviny.

Podmínky

 • Zasláním svého příběhu dává autor textu svolení k jeho publikaci na webových stránkách jak-hubnout.eu
 • Zaslaný text může před publikací projít redakční úpravu – především s ohledem na pravopisné chyby apod.
 • Při publikaci textu nebudou zveřejněny žádné osobní údaje, případná osobní jména uvedená v textu budou redakcí změněna
 • V případě, že text bude splňovat nároky na publikaci (rozsah textu, zaměření, apod.), bude autor textu odměněn dárkovým poukazem v hodnotě 300 Kč nebo 500 Kč nebo 1000 Kč, který je možný uplatnit u vybraných partnerů.
 • Nárok na získání odměny v podobě dárkového poukazu nevzniká automaticky – ale pouze pokud zaslaný text (příběh čtenáře) bude splňovat základní obsahové a jazykové nároky a bude v souladu se zaměřením tohoto webu.

Jak poslat příběh a získat odměnu?

Svůj příběh nám můžete poslat buď prostřednictvím kontaktního formuláře na těchto stránkách – viz kontakty. Nebo jej můžete poslat jako email na naši redakční adresu admin@jak-hubnout.eu.

Příběhy od našich čtenářů

1. Jako první nám svůj příběh poslal paní Jana. Její příběh, o tom, jak se jí povedlo úspěšně zhubnout, jen díky pravidelnému chození, si můžete přečíst zde: Jak zhubnout? Začněte chodit pěšky a kila půjdou dolů! Za 10 týdnů se jí povedlo shodit 7 kilo a přitom nedržela žádnou dietu.

2. Jako druhá nám svůj příběh napsala paní Jarka. Její příběh je o tom, jak se jí povedlo zhubnout o 10 kilo z původních 92 kilo na aktuálních 82 kilo. Můj příběh: Jak jsem zhubla o 10 kilo. Kromě zhubnutí se jí pak povedlo i vystudovat vysokou školu.

A co vy, podělíte se také o svůj příběh?

Ostatní čtenáři si prohlédli:

Diskuse: Snažíte se zhubnout? Napište nám svůj příběh! Odměníme vás

Diskuse: 3
 • Custom avatar ani

  pořád se snažím zhubnout ale pořád sem nevěděla jak jednou se mi podařilo zhubnout 5 kg za týden ale pak sem to stejně zas přibrala. chci schodit aspoň 15 kg!!!!!

 • Custom avatar kačka

  dobrý den je mi 17 let mám 8 měsiční dítě , chci zhubnout ale nedaří jse mi to když jsem porodila měla jsem váhu 70 kg
  a ted jsem na tom 68 ale chtěla bych mít zase svou váhu jak jsem měla na těch 50 kg jak to mám udělat abych jsem měla do léta zase tu stejnou váhu jako před tím nebo aspon na těch 54 kg

 • Custom avatar Vanesa

  Ahojte,
  Je mi 15 let v dvanácti jsme se přestěhovali a já jsem tam neměla kamarádi vůbec…Šla jsem do školy přišla a nudila jsem se tam jsem se tak nějak nevědomě jsem se rozjedla. Do školy jsem nosila svačiny jako npř rohlíky bagety atd a ktomu třeba sladkost…Do mu jsem přišla a z nudy jsem si vzala třeba 3 párky 2 housky čunku s chlebem křupky, a uběhl nějakej čas a spolužáci a rodina si všímala že jsem dost přibrala protože já jsem byla vždy uplně hubená! A najednou ÁÁÁ a přbrala jsem 27 kg navíc ale já jsem si toho nevšímala. A v létě jsem jela na prázdniny k ségře do německa a mám tam štíhlou hezkou sestřenici tak jsem si koukla na ní a pak namě a říkám si OU tak to už je moc. A jedla jsem už jen pravydelně to znamená SNÍDANĚ, SVAČINA, OBĚD, SVAČINA, VEČEŘE (ale lehká večeře, a po 6-tý hodině nejíst!)
  No a se setřenicí jsme si dělali výlety takže jsem neustále byla v pohybu chodily jsme po velkých kopcích každý den procházky…A najednou jsem si všimla že už mín jim a víc se pohybuju takže HUBNU. A cítila jsem si i líp. Takže žádný trapný diety nepomáhaj!! Pravidlo: Když chceš zhubnou mín jes a víc se pohybuj žádná věda v tom není.:))

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar