Hubnutí obličeje

Tváře – dominantní prvek ve vašem obličeji – jsou náchylné k hromadění tuku.

Jak na hubnutí obličeje? Jak mít hezkou a štíhlou tvář? Důležité je udržovat pokožku vašeho obličeje ve výborném stavu. Vaše tvář je vaše „okno do světa“. Aby váš obličej vypadal krásně, je nutné dodržovat každodenní péči o pleť a čistící rutinu. Vhodnou kosmetiku je nutné volit s ohledem na váš typ pleti a životní styl.

Tváře – dominantní prvek ve vašem obličeji – jsou náchylné k hromadění tuku. Obličej je tak často prvním ukazatelem toho, že je možná načase zkusit nějakou dietu. Zkuste vyměnit sladkosti za zeleninu. Ubrat pár kalorií ve vašem jídelníčku a přidat pár kalorií vypocených během cvičení.

Procvičujete obličejové svaly. Existuje na to mnoho různých jednoduchých cviků. Díky nim bude vaše pleť pevnější a obličej hezký. Nezapomínejte se hodně usmívat. Smích – úsměv, to je ten nejlepší recept na hezký obličej.

Mohlo by vás zajímat: Jak zhubnout břicho, Hubnutí a jo-jo efekt, Doporučená rychlost hubnutí

Vitamín C je nezbytný pro zdraví. Hraje zásadní roli i při hubnutí – nepřímo ovlivňuje spalování tuků. Je podstatný i pro tvorbu kolagenu – mladší vzhled pokožky. Vitamín C má i „zázračný“ účinek proti kocovině. Naopak při nedostatku vitamínu C, mohou hrozit i vážné zdravotní problémy.