Jak zhubnout břicho

Základem pro zhubnutí břicha je cvičení a vhodný jídelníček.

Chcete mít hezké a ploché břicho? Po tom určitě touží nejenom ženy ale i leckterý muž. Způsobů, jak zhubnout břicho, je celá řada. Musíme vás ale varovat, že mít hubené a ploché břicho bez toho, abyste měli celkově štíhlou postavu, dost dobře nejde. Není způsob, jak selektivně zhubnout pouze břicho.

Základem pro zhubnutí břicha je cvičení a vhodný jídelníček. Samotné cvičení by pak mělo zahrnovat dvě složky. Jednak nějakou aerobní aktivitu typu běh, jízda na kole, šlapání na rotopedu apod. Podobné aktivitě byste se měli věnovat nejméně 30 minut a alespoň 3x týdně. Druhou složkou cvičení jsou pak cviky na břicho, kterými zpevníte a vytvarujete břišní svaly.

Nedílnou součástí snahy o hezké břicho pak musí být rozumné stravování. To zahrnuje i pravidelný režim (pozor na přejídání), kdy byste měli sníst ideálně 5 menších jídel v průběhu dne. Vaše strava by měla obsahovat vyvážený poměr jak bílkovin, tak i sacharidů a tuků. Nezapomínejte ani na dostatek všech důležitých vitamínů a minerálů.

Mohlo by vás zajímat: Hubnutí v pase, Cvičení na břicho, Hubnutí břicha (i pro muže), Dietní večeře

Nejefektivnější metodou, jak zhubnout tuky, je nízkosacharidová dieta. Díky omezení množství sacharidů (na jídelníčku byste měli mít jen 5% sacharidů, cca 20 gramů na den), bude vaše tělo spalovat především tuky. A vy tak budete hubnout právě tam, kde potřebujete.
Chcete opravdu zhubnout břicho? Pak zapomeňte na zaručené diety a návody, jak rychle zhubnout. Hubnutí je dlouhodobý proces, který se nedá příliš uspěchat. Pokud chcete opravdu zhubnout, musíte postupovat krok za krokem. Změnit jídelníček, více se hýbat. Výsledek se dostaví.
Nadměrné množství tuku na břiše znamená značné zdravotní riziko. Hlavně zvýšené množství vnitřního (viscerálního) tuku je rizikové. Pro zhubnutí tuku na břiše je nutná celková změna životního stylu. Více pohybu a cvičení. Zdravější a rozumnější jídelníček.
Zajímalo by vás, jak rychle zhubnout po porodu? Během kojení nemá smysl pouštět se do nějaké radikální diety, Naopak při kojení potřebujete zdravý a vyvážený jídelníček. Podobné je to i při cvičení. Po porodu musíte začít cvičit pomalu a opatrně. Hlavní je používat zdravý rozum.
Chcete doopravdy zhubnout a nevíte jak začít? Už jste hubnutí zkoušeli a výsledek se nedostavil? Poradíme vám, jak začít správně hubnout. Tak, abyste tentokrát opravdu zhubnuli.
Existuje způsob, jak zhubnout břicho i bez namáhavého cvičení. Nebo bez toho, že byste museli počítat každou kalorii, kterou sníte. Nevěříte tomu? Ono to opravdu funguje. A je to přitom poměrně jednoduché.
Pokud běžíte příliš rychle, s příliš vysokou intenzitou, a jste hodně zadýchaní, tak se tuky nespalují. Hlídejte si tepovou frekvenci. A to, jak se vám dýchá. Je lepší běžet s nižší intenzitou.
V nedávné době se mi povedlo zhubnout o 10 kilo za 3 měsíce a ani jsem se moc nemusel snažit. Rozhodně jsem se nesnažil o nějakou dietu nebo pravidelné cvičení. A stejně to fungovalo.