Jak zhubnout rychle

Jsou ale i jiné způsoby jinak zhubnout rychle. Je mnoho různých rychlých redukčních diet.

Potřebujete zhubnout rychle a nevíte jak na to? Existuje celá řada způsobů, jak rychle zhubnout. Jednou z možností je například i HCG dieta. U této diety je možné hubnout velmi rychle. Není výjimkou ani úbytek váhy až o 0,5 kila za jeden den. Zatímco u jiných diet se zpravidla doporučuje hubnout rychlostí maximálně 0,5 – 1 kilo za týden, tady je to mnohem rychlejší.

Jsou ale i jiné způsoby jinak zhubnout rychle. Je mnoho různých rychlých redukčních diet. Patří sem například i Ananasová dieta, dieta modelek nebo i poměrně populární Atkinsonova dieta.

Před tím ale, než se pustíte do některé z těchto diet, měli byste si uvědomit, že se všemi „rychlými dietami“ je zpravidla spojeno poměrně vysoké riziko tzv. „jo-jo“ efektu. Tedy stavu, kdy po skončení diety zase poměrně rychle nabíráte ztracená kila zpět. Abyste tomu zabránili, je nutné i po skončení vybrané diety dodržovat zásady zdravého stravování a věnovat se pravidelně cvičení nebo nějaké jiné fyzické aktivitě.

Mohlo by vás zajímat: Dietní jídlo s nízkým obsahem tuku, Jak začít hubnout, Jak zhubnout jako modelka

Pro pacienty s výraznou nadváhou (BMI 30 a více), jsou v ČR k dispozici injekce na hubnutí. Jedná se o léky Ozempic a Saxenda. Potlačují chuť k jídlu, a vedou ke snížení váhy až o 20%. Oba léky (injekce na hubnutí), jsou ale k dispozici pouze na předpis od lékaře (od diabetologa nebo od jiného lékaře).
Abyste se pořádně vyslali, je potřeba spát nějakou minimální dobu. Na tom, jak budete po ránu čilí, se ale podílí i to, kdy se vzbudíte. Pokud se vzbudíte v nesprávnou fázi spánku, pak je celé probouzení pomalejší. V této kalkulačce si můžete spočítat doporučenou dobu spánku, a kdy jít spát, abyste ráno byli fit.
Nadměrné množství tuku na břiše znamená značné zdravotní riziko. Hlavně zvýšené množství vnitřního (viscerálního) tuku je rizikové. Pro zhubnutí tuku na břiše je nutná celková změna životního stylu. Více pohybu a cvičení. Zdravější a rozumnější jídelníček.
V nedávné době se mi povedlo zhubnout o 10 kilo za 3 měsíce a ani jsem se moc nemusel snažit. Rozhodně jsem se nesnažil o nějakou dietu nebo pravidelné cvičení. A stejně to fungovalo.
Na to, abyste zhubnuli 0,5 kila za den, museli byste svůj kalorický příjem snížit o 3500 kalorií (kcal). A to pro většinu lidí není možné.
Za měsíc se dá zhubnout 2 až 5 kilo. Snaha o rychlejší hubnutí povede jen ke zbytečnému jojo efektu.
Nesnažte se ihned zhubnout. Vaši současnou váhu jste také nenabrali za pár dní.