Jak zhubnout rychle

Jsou ale i jiné způsoby jinak zhubnout rychle. Je mnoho různých rychlých redukčních diet.

Potřebujete zhubnout rychle a nevíte jak na to? Existuje celá řada způsobů, jak rychle zhubnout. Jednou z možností je například i HCG dieta. U této diety je možné hubnout velmi rychle. Není výjimkou ani úbytek váhy až o 0,5 kila za jeden den. Zatímco u jiných diet se zpravidla doporučuje hubnout rychlostí maximálně 0,5 – 1 kilo za týden, tady je to mnohem rychlejší.

Jsou ale i jiné způsoby jinak zhubnout rychle. Je mnoho různých rychlých redukčních diet. Patří sem například i Ananasová dieta, dieta modelek nebo i poměrně populární Atkinsonova dieta.

Před tím ale, než se pustíte do některé z těchto diet, měli byste si uvědomit, že se všemi „rychlými dietami“ je zpravidla spojeno poměrně vysoké riziko tzv. „jo-jo“ efektu. Tedy stavu, kdy po skončení diety zase poměrně rychle nabíráte ztracená kila zpět. Abyste tomu zabránili, je nutné i po skončení vybrané diety dodržovat zásady zdravého stravování a věnovat se pravidelně cvičení nebo nějaké jiné fyzické aktivitě.

Mohlo by vás zajímat: Dietní jídlo s nízkým obsahem tuku, Jak začít hubnout, Jak zhubnout jako modelka

Na to, abyste zhubnuli 0,5 kila za den, museli byste svůj kalorický příjem snížit o 3500 kalorií (kcal). A to pro většinu lidí není možné.
Za měsíc se dá zhubnout 2 až 5 kilo. Snaha o rychlejší hubnutí povede jen ke zbytečnému jojo efektu.
Nesnažte se ihned zhubnout. Vaši současnou váhu jste také nenabrali za pár dní.