Jak zhubnout jako modelka

Atkinsova dieta – nebo také nízko sacharidová dieta – spoléhá na to, že přestanete vašemu tělu dodávat sacharidy.

Jaké tajemství je schováno za štíhlými postavami modelek? Asi každá z nich na to má svůj vlastní recept. Jsou ale diety, které pomáhají mnoha modelkám. Jednou z nich je například i Atkinsova dieta. Díky této dietě je možné během krátké doby zhubnout i o několik kilo.

Atkinsova dieta – nebo také nízko sacharidová dieta – spoléhá na to, že přestanete vašemu tělu dodávat sacharidy. Takže zatímco maso nebo masné výrobky (v rozumném množství) jsou povoleny. Sacharidy – tedy pečivo, brambory, kukuřice, cukr apod. jsou zakázány.

Při nízkém příjmu sacharidů – pod 20 gramů/den, musí vaše tělo změnit metabolismus a získávat energii především z bílkovin a tuků. Protože bílkovin má dost (maso během diety jíte), zaměří se na spalování tuků. Díky této dietě tak velmi rychle spalujete tělesný tuk a současně neztrácíte svalovou tkáň.

Atkinsova dieta je vhodná nejenom pro modelky. Ale pro každého kdo se chce rychle zbavit tuku a mít hezkou a štíhlou postavu.

Mohlo by vás zajímat: Ananasová dieta (dieta modelek), Štíhlá postava modelek, Rychlé spalování tuku

Pro úspěšné hubnutí, je dobré mírně omezit příjem kalorií (žádné hladovění), a více pohybu. Pro hubnutí do plavek před dovolenou, je dobré začít se změnami, alespoň 6 týdnů předem. Stačí zdravý jídelníček, pravidelné cvičení a výsledek se velmi rychle dostaví.
Za měsíc se dá zhubnout 2 až 5 kilo. Snaha o rychlejší hubnutí povede jen ke zbytečnému jojo efektu.