Jak začít hubnout

Zajímáte se o to, jak začít hubnout? I když existují stovky různých návodů, zaručených diet, rad jak zhubnout, v zásadě je to vždy stejné.

Zajímáte se o to, jak začít hubnout? I když existují stovky různých návodů, zaručených diet, rad jak zhubnout, v zásadě je to vždy stejné. Pokud si myslíte, že byste měli začít hubnout, pak nejdůležitější je rozhodnout se a začít. Nemá to cenu odkládat. Pokud si jen budete říkat „měla bych zhubnout“ a budete to odkládat (až po vánocích, až na jaře, až …) tak se úspěšného výsledku nikdy nedoberete.

Pro úspěšné hubnutí platí, že nic se nemá přehánět. Vrhnout se do hubnutí po hlavě, ihned od začátku nasadit intenzivní cvičební program a drastickou redukční dietu povede ke stejnému výsledku jako byste vůbec nezkoušeli začít hubnout (chvíli budete rychle ztrácet váhu, pak se dostaví jo-jo efekt a ve výsledku na tom budete stejně nebo hůř než na začátku).

Nejlepší způsob, jak začít hubnout je stanovit si postupné a reálné cíle. Například se rozhodnout že za první týden zhubnete o jedno kilo. K dosažení tohoto cíle zpravidla postačí jen pár drobných úprav v jídelníčku nebo zahájení nějaké pohybové aktivity. Po splnění prvního cíle pak můžete pokračovat na další a takto postupně dosáhnout až finální cílové váhy, se kterou budete spokojeni.

Mohlo by vás zajímat: Bylinkové čaje na hubnutí, Doporučená rychlost hubnutí, Jak funguje sauna

Středomořská dieta má jako základ hodně zeleniny a ovoce. Nedílnou součástí jsou i ryby, mořské plody a olivový olej. Je doporučováno jíst spíše menší porce jídla. Spíše než dieta, je to prostě jen zdravý jídelníček.
Máte pocit, že potřebujete zhubnout 5 kg dolů a nevíte jak na to? Poradíme vám, jak zhubnout i bez diety a bez zbytečného počítání kalorií. Abyste shodili 5 kilo dolů. Stačí vám jen drobné změny v jídelníčku a trochu více pohybu
Chtěli byste zhubnout už za měsíc? Pak to zkuste bez diety. Příliš přísné diety na hubnutí moc nefungují. Mohou vám nabídnout jen krátkodobé snížení váhy, a to nemá s hubnutím moc společného. Nesnažte se zhubnout. Změňte životní styl a žijte zdravěji. Pak se změní i vaše váha.
Chcete doopravdy zhubnout a nevíte jak začít? Už jste hubnutí zkoušeli a výsledek se nedostavil? Poradíme vám, jak začít správně hubnout. Tak, abyste tentokrát opravdu zhubnuli.
Abyste zhubnuli o 5 kilo za týden, tedy za 7 dní, budete muset každý den shodit cca tři čtvrtě kila dolů.
Pravidelné provozování nějakého cvičení, sportu či jiné srovnatelné aktivity, je pro ženy v menopauze velmi prospěšné.
Přejídání a s tím spojený nárůst váhy je důsledkem mnoha různých faktorů. Ať už je to nezdravý životní styl, větší míra stresu apod.
Paní Jarka nám napsala svůj příběh, jak se jí podařilo zhubnout o 10 kilo s pomocí její dcery. (ilustrační foto)