Vyhlazení vrásek v obličeji

S rostoucím věkem ale kůže v obličeji ztrácí svoji pružnost a vrásky se objevují stále ve větší míře.

Vějířky vrásek kolem očí, rýhy na čele nebo kolem rtů trápí leckterou ženu. Mezi hlavní důvody pro vznik vrásek na obličeji patří suchá pleť a ztráta pružnosti kůže. Vrásky se u většiny žen objevují zpravidla kolem 30 roku. Nejčastěji se jedná o mimické vrásky – které vznikají jako následek smíchu a různých grimas. Na vyhlazení těchto vrásek by zpravidla měla stačit dostatečná hydratace kůže na obličeji.

S rostoucím věkem ale kůže v obličeji ztrácí svoji pružnost a vrásky se objevují stále ve větší míře. Zde už nemusí pomoci jenom kosmetické přípravky. Určitě ale nic nezkazíte tím, že budete o svoji pleť pečovat. Vhodné jsou především přípravky s obsahem kyseliny hyaluronové. Tato kyselina je přirozenou součástí lidské kůže a s rostoucím věkem její množství klesá. Používáním vhodných krémů tak můžete zpomalit „stárnutí“ vašeho obličeje.

Nedílnou součástí snahy o vyhlazení vrásek v obličeji by mělo být i pravidelné cvičení a masáž. Existuje sada cviků, které dovedou vhodně zapojit různé obličejové svaly. Díky pravidelnému procvičování zajistíte zpevnění obličejového svalstva. A tím i vyhlazení vrásek v obličeji.

Mohlo by vás zajímat: Tipy na hubnutí, Skákání přes švihadlo, Snížení cholesterolu, Pilulky na hubnutí

Najít lásku, je možné i online, přes internet. Chce to vybrat správnou seznamku, a respektovat základní pravidla pro bezpečné online seznamování. Také se nesmíte nechat odradit, pokud to hned na poprvé nevyjde.
Zhubnout se dá i po 40. Vyžaduje to ale celkovou změnu myšlení, změnu životního stylu. Měli byste přejít na zdravý jídelníček (více zeleniny, méně zbytečných kalorií). Podstatný je i pravidelný pohyb. Každý den byste měli mít alespoň jednu hodinu aktivního pohybu. To vám pomůže při spalování kalorií, zlepšení fyzické a mentální kondice.
Na vzhledu vašeho poprsí se nemalou měrou podílí i prsní svalstvo. Proto je vhodné, cvičit na zpevnění prsního svalstva.