Zhubnout rychle

Zhubnout rychle je možné pomocí některé „drastické / hladové“ redukční diety.

Potřebujete zhubnout rychle, a zajímalo by vás, jak toho dosáhnout? Existuje celá řada způsobů, jak zhubnout rychle. Záleží i na tom, co je přesně vaším cílem. Jestli je to celkové snížení váhy o pár kilo, nebo jestli potřebujete rychle zmenšit obvod stehen nebo zhubnout v pase. Obecně je ale také nutné počítat s tím, že pokud se budete snažit hubnout rychle, rychleji než cca 1kg za týden, pak výsledkem hubnutí může být to, co se nazývá jo-jo efekt. Tedy, že sice rychle zhubnete, ale následně pak shozená kila zase naberete.

Zhubnout rychle je možné pomocí některé „drastické / hladové“ redukční diety. Ty jsou zpravidla koncipovány jako 3 až 10-ti denní hubnoucí program. Příjem potravy je značně omezen. I proto se jim říkává „hladové“ diety. V kombinaci s úpravou pitného režimu je pak možné během krátké doby snížit váhu až o 5 nebo i 10 kilo. Výsledný efekt je pak ale pouze krátkodobý.

Zhubnout rychle je možné i jinak – postupnou úpravou jídelníčku a zvýšením fyzické aktivity. V takovém případě vám ale hubnutí zabere několik týdnů nebo měsíců. Je zde ale násobně vyšší šance na dlouhodobý efekt.

Mohlo by vás zajímat: Jak zhubnout na zadku, Návod jak zhubnout stehna, Antikoncepce na hubnutí