Návod jak zhubnout stehna

Pro zhubnutí stehen byste měli začít provozovat nějakou fyzickou aktivitu, která zatěžuje svaly právě v této oblasti.

Stehna a zadek jsou hned po břichu u většiny žen ta nejcitlivější partie. Mnoho že by tak chtělo zhubnout stehna, a neví si rady, jak na to. Na zhubnutí stehen ale není nic složitého. Nejsou potřeba žádné složité diety nebo drahé potravinové doplňky. Stačí dodržet několik základních bodů, a i vy můžete zhubnout stehna už za pár týdnů.

Pro zhubnutí stehen byste měli začít provozovat nějakou fyzickou aktivitu, která zatěžuje svaly právě v této oblasti. Velmi vhodná je chůze (svižná chůze, 4 – 5 km za hodinu), případně běh nebo i chození do schodů. Při správném tempu můžete za hodinu spálit až 300 kalorií (kcal).

Dále pak můžete využít některé speciální cviky (řada z nich se dá provádět i doma nebo v přírodě). Patří sem výkopy, zákopy, dřepy a další cviky.

Jednou z posledních věcí, kterou je nutné udělat pro zhubnutí stehen, je prověřit váš jídelníček. Snažte se jíst menší porce jídla několikrát denně (4 – 5 jídel). Jídlo si vychutnávejte a nikam nespěchejte. Omezte bílou mouku a pečivo/těstoviny z bílé mouky. Pozor na příliš tučná nebo smažená jídla. Současně se ale nesnažte začít hladovět. Váš kalorický příjem by neměl klesnout pod 1500 kcal/den.

Mohlo by vás zajímat: Jak zhubnout na zadku, Menopauza, Zhubnout po porodu, Recepty ze sóji

Průměrná délka těhotenství je 280 dní (tedy 10 lunárních nebo 9 kalendářních měsíců).
I u žen, které již mají celulitidu na stehnech, břiše nebo na zadku, pomáhá snížení váhy k potlačení projevů celulitidy.
Nesnažte se ihned zhubnout. Vaši současnou váhu jste také nenabrali za pár dní.
Rozhodli dát prostor i vám, našim čtenářům. Můžete nám napsat svůj příběh. Proč jste se rozhodli začít hubnout a co je vaším cílem. A také to, jak se vám daří.
Trápí vás silná stehna a velký zadek? Poradíme vám, co by se s tím dalo dělat. Návod co jíst a jak cvičit pro hezký zadek a stehna.