Návod jak zhubnout stehna

Pro zhubnutí stehen byste měli začít provozovat nějakou fyzickou aktivitu, která zatěžuje svaly právě v této oblasti.

Stehna a zadek jsou hned po břichu u většiny žen ta nejcitlivější partie. Mnoho že by tak chtělo zhubnout stehna, a neví si rady, jak na to. Na zhubnutí stehen ale není nic složitého. Nejsou potřeba žádné složité diety nebo drahé potravinové doplňky. Stačí dodržet několik základních bodů, a i vy můžete zhubnout stehna už za pár týdnů.

Pro zhubnutí stehen byste měli začít provozovat nějakou fyzickou aktivitu, která zatěžuje svaly právě v této oblasti. Velmi vhodná je chůze (svižná chůze, 4 – 5 km za hodinu), případně běh nebo i chození do schodů. Při správném tempu můžete za hodinu spálit až 300 kalorií (kcal).

Dále pak můžete využít některé speciální cviky (řada z nich se dá provádět i doma nebo v přírodě). Patří sem výkopy, zákopy, dřepy a další cviky.

Jednou z posledních věcí, kterou je nutné udělat pro zhubnutí stehen, je prověřit váš jídelníček. Snažte se jíst menší porce jídla několikrát denně (4 – 5 jídel). Jídlo si vychutnávejte a nikam nespěchejte. Omezte bílou mouku a pečivo/těstoviny z bílé mouky. Pozor na příliš tučná nebo smažená jídla. Současně se ale nesnažte začít hladovět. Váš kalorický příjem by neměl klesnout pod 1500 kcal/den.

Mohlo by vás zajímat: Jak zhubnout na zadku, Menopauza, Zhubnout po porodu, Recepty ze sóji

Nejlepší přístup k hubnutí kombinuje vyváženou stravu, pravidelné cvičení a pozitivní životní změny. Důležité je zaměřit se na dlouhodobou udržitelnost, vyhnout se extrémním a jo-jo dietám. A nastavit si realistické cíle. Zhubnout 20 kilo za měsíc je nesmysl. Zhubnout 20 kilo za půl roku se dá zvládnout.
Nejlepší cvičení na stehna a zadek, jsou klasické dřepy (dřepů ale existuje více druhů). Samotné dřepy, vám ale nezajistí hubnutí na stehnech a na zadku. Pro hubnutí je vhodná i změna jídelníčku, a pravidelný pohyb (déletrvající aerobní aktivity, jako rychlá chůze, Nordic walking, běhání či jízda na kole).
Pokud chcete zhubnout stehna a zadek, musíte změnit jídelníček a začít se více hýbat. Na zhubnutí stehen a zadku nejlépe fungují klasické dřepy (nebo jejich varianty). Při hubnutí byste se neměli vzdávat. Důležitá je vytrvalost.
Hole na Nordic Walking jsou specifické. Mají jinak tvarované rukojeti, mají jiné zakončení. Hole na Nordic Walking, také obvykle bývají odpružené.
Průměrná délka těhotenství je 280 dní (tedy 10 lunárních nebo 9 kalendářních měsíců).
I u žen, které již mají celulitidu na stehnech, břiše nebo na zadku, pomáhá snížení váhy k potlačení projevů celulitidy.
Nesnažte se ihned zhubnout. Vaši současnou váhu jste také nenabrali za pár dní.
Rozhodli dát prostor i vám, našim čtenářům. Můžete nám napsat svůj příběh. Proč jste se rozhodli začít hubnout a co je vaším cílem. A také to, jak se vám daří.