Jak zhubnout boky

Pokud uvažujete o tom, že byste chtěli zhubnout právě boky, pak vám poradíme jak na to.

Mnoho žen trápí to, jak vypadají jejich boky. To je mimo jiné dáno tím, že poměrně hodně žen má postavu ve tvaru tzv. „hrušky“. Tedy širší boky, kde jsou uloženy tukové zásoby. I když je toto dáno především genetickou výbavou, i tak se s tím dá něco dělat.

Pokud uvažujete o tom, že byste chtěli zhubnout právě boky, pak vám poradíme jak na to. Zhubnout boky je možné kombinací zdravého jídelníčku a vhodného cvičení.

Existuje celá řada cviků, které jsou zaměřené právě na formování boků. Patří sem mimo jiné třeba i klasické dřepy. Mezi další cviky na hubnutí boků pak patří třeba šikmé zkracovačky, boční výpady, cviky s obručí a další.

Nejenom při hubnutí boků je důležité dodržovat správné zásady cvičení. Cvičit by se mělo nejméně 3x týdně (optimálně 5x týdně), každý cvik opakovat v několika sériích, z nichž každá zahrnuje větší počet opakování. Při cvičení si také musíme hlídat optimální tepovou frekvenci, při které se nejlépe spalují tuky.

Nedílnou součástí hubnutí boků pak musí být i vhodný jídelníček – omezit přísun tuků (tučná jídla) a sacharidů (sladké, výrobky z bílé mouky apod.)

Mohlo by vás zajímat: Cvičení na boky, Doporučený kalorický příjem, Hubnutí i bez diety

Chcete doopravdy zhubnout a nevíte jak začít? Už jste hubnutí zkoušeli a výsledek se nedostavil? Poradíme vám, jak začít správně hubnout. Tak, abyste tentokrát opravdu zhubnuli.
Za měsíc se dá zhubnout 2 až 5 kilo. Snaha o rychlejší hubnutí povede jen ke zbytečnému jojo efektu.
Než se pustíte do samotného hubnutí, měli byste si nastavit nějaké reálné cíle.
Přejídání a s tím spojený nárůst váhy je důsledkem mnoha různých faktorů. Ať už je to nezdravý životní styl, větší míra stresu apod.
Jestli opravdu chcete zhubnout, tak se přestaňte vymlouvat na to, že nemáte dost času na cvičení. Buďte kreativní!
Naše rada: věřte si. Když budete chtít, a když si budete věřit, dokážete to!
Trápí vás silná stehna a velký zadek? Poradíme vám, co by se s tím dalo dělat. Návod co jíst a jak cvičit pro hezký zadek a stehna.