Radikální způsob jak hubnout

Radikální způsob jak zhubnout, zahrnuje především dramatické omezení kalorií.

Hledáte nějaký radikální způsob, jak rychle zhubnout o deset nebo dvacet kilo? Potřebujete rychle a výrazně snížit svoji váhu? Záleží jen na vás, a na vašem odhodlání. Zhubnout (nebo spíše snížit váhu) je možné i velmi rychle. Měli byste si ale dobře rozmyslet, co je přesně vaším cílem. Pokud je to dlouhodobě štíhlá a hezká postava, pak byste měli trochu přibrzdit. Pokud vám ale jde jen o to, abyste velmi rychle zhubli, pak s chutí do toho.

Radikální způsob jak zhubnout, zahrnuje především dramatické omezení kalorií. Naplánujete si pro následující dny jídelníček, který bude obsahovat maximálně 1000 – 1200 kcal na den. To znamená pouze zelenina, ovoce, celozrnné pečivo, sem tam pár kousků kuřecího nebo rybího masa, nízkotučné jogurty apod. Snažte se jíst pravidelně 5x za den, ale jen malé porce jídla. Ke snídani jen jeden nízkotučný jogurt nebo kousek pečiva. Ke svačině pár kousků ovoce nebo zeleniny. Na oběd lehký salát s kousky masa a bez zálivky nebo dresinku atd.

Dále začněte intenzivně cvičit. Každý den alespoň 1 nebo 2 hodiny. Cvičení by mělo zahrnovat běh, jízdu na kole, aerobik a další pohybové aktivity. Silové posilování a podobné aktivity nejsou nejvhodnější, lepší je, když cvičení představuje konstantní zátěž (jako například běhání).

Po cvičení choďte do sauny. Během dne pak pijte hodně vody. Můžete si pomoci různými potravinovými doplňky, které urychlí váš metabolismus. Vhodné jsou třeba vitamíny B komplex, potravinové doplňky obsahující CLA apod.

Mohlo by vás zajímat: CLA – konjugovaná kyselina linoleová, Zhubnout rychle, Prášky na hubnutí

Víte, jak se dá sníst celý slon? Ta velká hromada masa? Jedině tak, že byste ho jedli postupně, po kouscích. Jasně, že by vám to trvalo i několik týdnů nebo možná i měsíců. Pokud byste si ale každý den dali malý kousek slona, tak ho dříve či později, celého sníte. S hubnutím to funguje úplně stejně!
Při hubnutí (a nejenom při něm) by alespoň jedno jídlo denně mělo být převážně ze zeleniny. Naopak žádné bílé pečivo, zbytečné cukry, džusy nebo slazené limonády.
Pří této krátkodobé dietě můžete za dva dny zhubnout až 0,5 – 2 kila. Část z úbytku váhy půjde na skutečně „spálené“ tuky. Zbytek úbytku váhy pak bude mít na svědomí pročištění organismu, především trávicího traktu.
Nemáte čas na pravidelné cvičení nebo běhání? Zhubnout se dá i bez toho, kolem vás je plno možností, jak na to.
V menopauze je důležitý i aktivní životní styl - začněte chodit na dlouhé procházky nebo jezdit na kole. A zapojte i svého partnera.