Zaručené zhubnutí

Pro zaručené hubnutí není nezbytně nutné vrhat se na nějaké drastické redukční diety.

Snažíte se zhubnout a nedaří se vám to? Zkoušeli jste už nejrůznější diety nebo cvičení a všechno bylo marné? Na našem webu najdete mnoho různých užitečných návodů, rad a zkušeností našich čtenářů, které by vám mohli pomoci konečně zhubnout nebo alespoň shodit pár kilo.

I když to bude asi znít jako „klišé“ na hubnutí není nic až tak složitého. Spolehlivý recept na zaručené hubnutí je zkombinovat zdravý jídelníček a dostatečnou porci cvičení nebo jiného aktivního pohybu.

Pro zaručené hubnutí není nezbytně nutné vrhat se na nějaké drastické redukční diety. Ty mohou být naopak poměrně často spíše kontraproduktivní. Při výběru vhodného dietního jídelníčku byste se měli řídit především zdravým rozumem. Nemá cenu trápit se s nějakou dietou, která vám už za pár dní „poleze krkem“. Mnohem vhodnější je „vsadit“ na postupné změny. Jeden týden tak můžete z jídelníčku vyřadit všechny slazené nápoje. Už jen tím, že přestanete pít slazené limonády, ušetříte i stovky kalorií.

Další týden zkuste vysadit pečivo z bílé mouky a nahradit ho celozrnným. Postupně také zkuste zvýšit podíl ovoce a zeleniny na úkor jiných složek potravy. A takto postupně krok po kroku zkuste „ladit“ svůj jídelníček. Cílem je omezit kalorie, a mít pod kontrolou množství tuků a cukrů, ale současně aby vám to chutnalo a netrápili jste se pocity hladu. Jen to je recept na zaručené hubnutí.

Mohlo by vás zajímat: Měla bych zhubnout, Rafinované cukry, Snížení cholesterolu, Umělá sladidla

Víte, jak se dá sníst celý slon? Ta velká hromada masa? Jedině tak, že byste ho jedli postupně, po kouscích. Jasně, že by vám to trvalo i několik týdnů nebo možná i měsíců. Pokud byste si ale každý den dali malý kousek slona, tak ho dříve či později, celého sníte. S hubnutím to funguje úplně stejně!
Při hubnutí, není až tak důležité celkové množství přijatých kalorií, jako spíše to, abyste omezili nadměrnou glykemickou zátěž. Zhubnout se pak dá i bez hladovění a počítání kalorií. Můžete jíst normální porce jídla, a při tom hubnout.
V nedávné době se mi povedlo zhubnout o 10 kilo za 3 měsíce a ani jsem se moc nemusel snažit. Rozhodně jsem se nesnažil o nějakou dietu nebo pravidelné cvičení. A stejně to fungovalo.
Hole na Nordic Walking jsou specifické. Mají jinak tvarované rukojeti, mají jiné zakončení. Hole na Nordic Walking, také obvykle bývají odpružené.