Zhubnout břicho

Jak zhubnout břicho? Možná se budete divit, ale na tom přece není nic až tak složitého.

Jak zhubnout břicho? Možná se budete divit, ale na tom přece není nic až tak složitého. Základem je zdravý jídelníček, s minimálním obsahem tuků a zbytečných cukrů. Dále pak potřebujete dva druhy pohybových aktivit. Jednak nějaké aerobní aktivity jako běh, rychlá chůze nebo jízda na kole. A dále pak se věnovat cvičení zaměřenému na břišní svaly. Díky kombinaci těchto tří složek, můžete mít už za pár týdnů hezké a štíhlé břicho.

Pokud je vaším cílem zhubnout břicho, měli byste zapomenout na různé drastické diety. Ty se mohou hodit, pokud je vaším cílem celkové snížené váhy. Ale se samotným hubnutím břicha až tak moc nepomohou. To samé platí i o různých prášcích na hubnutí. Žádná zázračná pilulka na hubnutí vám zhubnout břicho nepomůže.

Jaké jsou nejlepší cviky na břicho? Jak cvičit aby se vám povedlo zhubnout břicho? Ideální dávka cvičení je 3x týdně alespoň 1 hodina. Z toho byste cca 30 minu měli věnovat nějaké pohybové aktivitě jako běh, jízda na kole, rychlá chůze, step aerobik apod. Dalších nejméně 10 minut věnujte protahování celého těla (strečink). A posledních 20 minut byste se měli soustředit na několik cviků, které vám pomohou zpevnit a vytvarovat břicho.

Cviků na břicho je celá řada – mnoho z nich najdete i v souvisejících článcích. Sami si z nich můžete vybrat ty, které vám nejvíce vyhovují. Při snaze o pevné a ploché břicho bude nejlepší cvičit delší série s vyšším počtem opakování.

Mohlo by vás zajímat: Celozrnné pečivo, Cvičení a cviky na prsa, Jak shodit přebytečná kila

Hubnutí bez pohybu je těžké a nepříliš efektivní. Pravidelný pohyb je prospěšný nejenom proto, jak vypadá vaše břicho, ale i pro vaše zdraví.
Na úvod je nutné říci, že neexistuje žádná dieta, která by vám zaručila hubnutí v oblasti břicha.
V době po porodu tak velká část nadbytečné váhy zmizí přirozeně, sama. A také, už samotné kojení, představuje poměrně zásadní kalorický výdej
Není dost dobře možné, abyste hubnuli pouze na břiše. Hubnutí je vždy komplexní záležitost celého těla.
Pokud rozumně upravíte svůj jídelníček, změříte se na vhodné cvičení, jako součást vašeho každodenního života, pak zjistíte, že shodit 15 kilo za dva měsíce je možné.
Návod jak hubnout pro muže - hezké a pevné břicho a hrudník v každém věku. Pánové, nebojte se i vy začít hubnout.
Jóga - původem indické cvičení, které pomáhá posilovat tělo i mysl. Podívejte se jak hubnout s pomocí jógy.
Poradíme vám, jak zhubnout břicho po dětech