Zhubnout po porodu

Co dělat, abyste byla spokojená se svou postavou po porodu? Jak zhubnout po porodu a mít zase hezkou postavu?

Jak zhubnout po porodu. To je otázka, která trápí leckterou ženu, jež právě porodila miminko. Mnoho žen během těhotenství není spokojené se změnami, kterými prochází jejich postava, ale tak nějak si říkají, že po porodu se to určitě všechno srovná. A mnohé jsou pak zklamané, že hned po porodu jejich postava nevypadá dobře.

Je nutné říci, že některé změny spojené s těhotenstvím a porodem jsou nevratné. U každé ženy se těhotenství a porod projeví jinak. U některé už pár týdnů po porodu nemusí být vůbec poznat, že nedávno porodila dítě. U jiných je to vidět i po letech.

Co dělat, abyste byla spokojená se svou postavou po porodu? Jak zhubnout po porodu a mít zase hezkou postavu? Hlavně se tím nesmíte příliš trápit a stresovat. Hubnutí po porodu potřebuje svůj čas. I když se nebudete nijak snažit, uvidíte, že už za pár týdnů po porodu se vaše postava výrazně změní. Jsou to přirozené změny, které probíhají postupně. I vaše těhotenství trvalo dlouhé měsíce. Nesmíte se tedy divit, že hubnutí bude stejně dlouhé.

Nejlepším prostředkem na hubnutí po porodu je kojení. Díky kojení vaše tělo spotřebovává velké množství kalorií. Hned na druhém místě mohou být dlouhé procházky s kočárkem. Až po pár týdnech, až se na to začnete cítit, se můžete pustit i do dalších aktivit. Hlavně se nepouštějte do nějakých extrémních redukčních dieta atp. To by vám hned po porodu mohlo spíše ublížit.

Mohlo by vás zajímat: Hubnutí při kojení, Hubnutí v pase, Cvičení na břicho, Bílý čaj

Vitamín A, je důležitý pro správnou funkci zraku nebo pokožky. Má vliv i na imunitu nebo správný průběh těhotenství. Vitamín A, je jedním z mála vitamínů, u kterých je možné předávkování s negativními důsledky (vysoké dávky vitamínu A mohou mít toxické účinky).
Zajímalo by vás, jak rychle zhubnout po porodu? Během kojení nemá smysl pouštět se do nějaké radikální diety, Naopak při kojení potřebujete zdravý a vyvážený jídelníček. Podobné je to i při cvičení. Po porodu musíte začít cvičit pomalu a opatrně. Hlavní je používat zdravý rozum.
Barva očí u dítěte se obvykle začíná měnit kolem prvního roku života. Třeba černošská miminka mají po narození obvykle světlou barvu očí, a ta až postupně tmavne.
Velká většina žen tak v období prvních 6 měsíců po porodu přirozeně hubne o 0,8 – 1 kilo za měsíc. Tím, že kojíte, pak celý proces hubnutí jenom urychlíte.
Doba těsně po porodu určitě není vhodný čas na nějaké radikální hubnutí. Vaše tělo potřebuje i několik týdnů na zotavení z prodělaného porodu.
Průměrná délka těhotenství je 280 dní (tedy 10 lunárních nebo 9 kalendářních měsíců).
To, že byste měla během těhotenství jíst za dva, je pochopitelně jen mýtus.
V době po porodu tak velká část nadbytečné váhy zmizí přirozeně, sama. A také, už samotné kojení, představuje poměrně zásadní kalorický výdej