Jak rychle snížit váhu

Abyste rychle zhubnuli, není nutné se trápit hlady. Postačí, když svůj běžný jídelníček omezíte zhruba o 1/3.

Potřebujete rychle zhubnout do plavek, do plesových šatů, nebo prostě jen rychle shodit pár kilo? Nejrychlejší způsob, jak snížit váhu, a zbavit se přebytečného tuku, nabízí nízkokalorická dieta. Díky tomu, že podstatně omezíte svůj běžný denní kalorický příjem, můžete velmi rychle snižovat svoji váhu.

Abyste rychle zhubnuli, není nutné se trápit hlady. Postačí, když svůj běžný jídelníček omezíte zhruba o 1/3. Proto byste každý den měli, přijmout o cca 600 – 800 kalorií méně. Současně s tím byste měli začít pravidelně cvičit. Každý den ujít nebo uběhnout alespoň 10 tisíc kroků (cca 5 – 6 kilometrů), několikrát týdně jít cvičit do fitness centra, jet se projet na kole nebo si zaplavat.

Díky tomu, pak můžete hubnout i rychlostí až 1,5 – 2 kila za týden. Už za měsíc tak můžete svoji váhu snížit i o 5 nebo i o 10 kilo. Při hubnutí se zaměřte především na zbytečné kalorie. Určitě byste neměli vynechávat některá jídla nebo jíst méně. Mnohem lepší bude, když si dáte pozor na potraviny s vysokým obsahem kalorií a tuků. Díky tomu vás nebude tolik trápit pocit hladu. Sníte zhruba stejné množství jídla jako nyní, ale přitom podstatně méně kalorií.

Mohlo by vás zajímat: Zhubnout za týden, Zaručené zhubnutí, Spalování kalorií, Pitný režim

Tělo dospívajících prochází celou řadou změn. Zvláště u dívek se během puberty zvyšuje množství podkožního tuku. To je ale součástí přirozených, fyziologických procesů. Při hubnutí v 15 letech byste se měli vyhýbat hladovění nebo nízkokalorickým dietám. Ty by vám mohly jenom uškodit.
Věděli jste, že nejvíce kroků (v přepočtu na délku pracovní doby) nachodí popeláři? Chůze je velmi dobrý způsob, jak začít hubnout. Nemusí to být nutně 10 000 kroků. Stačí i jen 6000 kroků. Podstatné je chodit svižněji (minimálně 4 km za hodinu), a delší dobu v jednom kuse (optimálně hodinu denně).
Chcete doopravdy zhubnout a nevíte jak začít? Už jste hubnutí zkoušeli a výsledek se nedostavil? Poradíme vám, jak začít správně hubnout. Tak, abyste tentokrát opravdu zhubnuli.
V nedávné době se mi povedlo zhubnout o 10 kilo za 3 měsíce a ani jsem se moc nemusel snažit. Rozhodně jsem se nesnažil o nějakou dietu nebo pravidelné cvičení. A stejně to fungovalo.
Je důležité, abyste se naučili rozlišovat, kdy máte opravdu hlad, a kdy máte jen chuť na něco dobrého, nebo kdy se prostě jen nudíte.
Pro potlačení (snížení) chuti k jídlu, je tedy vhodné volit takové potraviny, které mají spíše nižší glykemický index, a současně které mají vyšší podíl vlákniny
Základem pro hezkou a štíhlou postavu a trvale udržitelnou nízkou váhu je zdravá a především vyvážený jídelníček.
Obecně platí, že při volbě správné diety byste se měli řídit především tím, co vyhovuje vašemu tělu.