Jak zhubnout prsa

Velikost prsou tedy přímo závisí na množství uloženého tuku. Samotné prsní svaly se na celkovém objemu podílí jen z menší části

V oblasti prsou se (a především u žen), ukládá větší či menší množství tuku. Velikost prsou tedy přímo závisí na množství uloženého tuku. Samotné prsní svaly se na celkovém objemu podílí jen z menší části. Pokud chcete zhubnout prsa, je nutné dodržovat několik elementárních zásad správného hubnutí.

Spalování tuků na prsou zahrnuje kombinaci vhodného jídelníčku (bez toho se žádné hubnutí neobejde), dále pak aerobní aktivity (kterým je opět nutné se věnovat při každém hubnutí) a nakonec i cvičení zaměřené na prsní svaly.

Pokud je vaším primárním cílem zhubnout prsa, měli byste se při cvičení zaměřeném na oblast prsou vyhýbat náročným silovým aktivitám. Ty jsou určeny spíše pro případy, kdy byste chtěli zvýšit objem svalové hmoty v oblasti prsou. Při hubnutí jsou naopak vhodnější menší zátěže a vyšší počty opakování (tedy min 15 – 25 opakování v jedné sérii).

Mohlo by vás zajímat: Cvičení a cviky na prsa, Cvičení s činkami, Bylinkové čaje na hubnutí

Chcete doopravdy zhubnout a nevíte jak začít? Už jste hubnutí zkoušeli a výsledek se nedostavil? Poradíme vám, jak začít správně hubnout. Tak, abyste tentokrát opravdu zhubnuli.
Na vzhledu vašeho poprsí se nemalou měrou podílí i prsní svalstvo. Proto je vhodné, cvičit na zpevnění prsního svalstva.
Průměrná délka těhotenství je 280 dní (tedy 10 lunárních nebo 9 kalendářních měsíců).
Poradíme vám, jak zhubnout břicho po dětech