Podaří se mi zhubnout? Určitě ANO!

Motivace, a to jestli jste sami přesvědčeni, že se vám pořadí zhubnout je velmi důležitým faktorem.

Snažíte se zhubnout, shodit pár kilo a stále se vám to nedaří? Zkoušíte různé diety, zaručené rady, jak rychle zhubnout a výsledek pořád nic? Není nutné, abyste se kvůli tomu trápili. Úspěšné zhubnutí má základ ve vaší hlavě.

Motivace, a to jestli jste sami přesvědčeni, že se vám pořadí zhubnout je velmi důležitým faktorem. Existuje celá řada vědeckých studií, které prokazují, že lidé s pozitivním přístupem, kteří věří sami sobě a svým schopnostem, jsou obecně úspěšnější, než ti kdo jsou negativní, nevěří si a podceňují se.

Pokud budete vy sami přesvědčeni o tom, že dosáhnete svého cíle, že se vám podaří úspěšně snížit svou váhu a zhubnout, pak je to velmi dobrý základ aby se vám to skutečně povedlo.

Zapomeňte na všechny návody a běžné diety, kde vám radí, co přesně máte jíst, co, jak, a jak dlouho cvičit a tak podobně. Zkuste si najít svoji vlastní cestu. Krok po kroku se snažte měnit svůj jídelníček. Najděte si sami vlastní recepty a stravovací rytmus.

Jistě existují obecná doporučení, čemu se spíše vyhnout, a co byste naopak měli jíst. Nikdy to ale nikdy nějaké striktní dogma. Právě stres z toho, že nezvládáte přesně dodržovat nějakou striktní dietu, je jedním z nejčastějších důvodů, proč lidé vzdávají snahu zhubnout.

Všechny diety a návody jak zhubnout berte spíše jako doporučení. Můžete v nich najít mnoho inspirace, můžete si z nich vybrat to, co vám bude vyhovovat. Nemáte rádi syrovou zeleninu? Nevadí, hubnout se dá i bez zeleniny. Nebaví vás cvičení? Také nevadí, existuje mnoho různých aktivit, které nemají nic společného s pocením se někde v posilovně a přesto vám pomohou shodit pár kilo.

Najděte si sami svoji cestu. Věřte tomu, že budete úspěšní a úspěch se opravdu dostaví.

Mohlo by vás zajímat: Jak shodit přebytečná kila, Hubnutí o 10 kilo za měsíc, Hubnutí a jo-jo efekt

Především malé děti, těhotné ženy, nemocní a staří lidé musí během letních veder být opatrní. Nadměrné teplo a přehřátí organismu může vést dokonce až ke smrti.
Nic jako ideální váha vlastně neexistuje. Váha má sama o sobě, jen omezenou vypovídací hodnotu o tom, jak vypadá vaše postava.
Poradíme vám, jak spolehlivě zhubnout, a především to, jak si novou váhu udržet a znovu nepřibrat.
Abyste za 2 týdny shodili 5 kilo, je nutné výrazně zvýšit energetický výdej, a současně omezit to, co sníte, tak aby se vám podařilo zhubnout.
Přejídání a s tím spojený nárůst váhy je důsledkem mnoha různých faktorů. Ať už je to nezdravý životní styl, větší míra stresu apod.
Paní Jarka nám napsala svůj příběh, jak se jí podařilo zhubnout o 10 kilo s pomocí její dcery. (ilustrační foto)
Jestli opravdu chcete zhubnout, tak se přestaňte vymlouvat na to, že nemáte dost času na cvičení. Buďte kreativní!
Rozhodli dát prostor i vám, našim čtenářům. Můžete nám napsat svůj příběh. Proč jste se rozhodli začít hubnout a co je vaším cílem. A také to, jak se vám daří.