Cviky na zadek

Hezký a pevný zadek? Dá to hodně práce, ale výsledek stojí za to.

Která žena by nechtěla mít pevné a pěkné pozadí. Aby se vám to povedlo, je nutné zaměřit se dvěma směry. Tím prvním je zbavení se přebytečného tuku a tím druhým je pak zpevnění sedacích svalů a hýžďového svalstva, které vám zajistí pevný a zadek.

Cviky, které cílí přímo na zadek, jsou především tyto:

Široké „dřepy“ – široce se rozkročíte (nohy jsou do tvaru velkého „A“). Tělo máte vzpřímené, rovná záda, ruce spojíte dlaněmi v úrovni hrudníku. Cvik se provádí tak, že klesáte do dřepu, končíte ve chvíli, kdy kolena svírají téměř pravý úhel. Po celou dobu musíte držet záda rovně, žádné ohýbání se.

Výpady – začínáte ve stoje, nohy jsou rovně u sebe. Uděláte dlouhý krok jednou nohou dopředu, druhá zůstává na místě. Cvik končí tak že jedna noha je pokrčená v koleni (stehno a lýtko svírá pravý úhel), druhá noha je natažená dozadu a země se dotýká jen špičkou. Následuje návrt zpět do stoje. A pokračujete výpadem druhou novou. Pro zvýšení obtížnosti tohoto cviku si do rukou můžete vzít jednoruční činky.

Zakopávání – kleknete si na zem na „všechny čtyři“. Zvednete levou nohu a pokrčíte ji zhruba do pravého úhlu. Pak s ní zakopáváte nahoru. Po deseti opakováních nohy vystřídáte a stejný cvik provádíte pravou nohou.

Mohlo by vás zajímat: Cvičení a cviky na prsa, Dietní plán, Hubnutí po porodu, Nízkokalorické recepty

I když je během epidemie zavřena většina sportovních areálů, nikdo vám nezakazuje jít běhat, jít se projet na kolečkových bruslích, na kole. Nebo třeba jenom chodit.
Barva očí u dítěte se obvykle začíná měnit kolem prvního roku života. Třeba černošská miminka mají po narození obvykle světlou barvu očí, a ta až postupně tmavne.
K tomu abyste trochu zlepšili vzhled svého „pozadí“ není nezbytně nutné, abyste se trápili nějakým usilovným cvičením v posilovně nebo fitness centru.
Na úvod je nutné říci, že neexistuje žádná dieta, která by vám zaručila hubnutí v oblasti břicha.
Průměrná délka těhotenství je 280 dní (tedy 10 lunárních nebo 9 kalendářních měsíců).
I u žen, které již mají celulitidu na stehnech, břiše nebo na zadku, pomáhá snížení váhy k potlačení projevů celulitidy.
Jedním z nejlepších cvičení pro ženy, u kterého je zaručeno zhubnutí, je cvičení Contours
Pokud rozumně upravíte svůj jídelníček, změříte se na vhodné cvičení, jako součást vašeho každodenního života, pak zjistíte, že shodit 15 kilo za dva měsíce je možné.