Cviky na zadek

Hezký a pevný zadek? Dá to hodně práce, ale výsledek stojí za to.

Která žena by nechtěla mít pevné a pěkné pozadí. Aby se vám to povedlo, je nutné zaměřit se dvěma směry. Tím prvním je zbavení se přebytečného tuku a tím druhým je pak zpevnění sedacích svalů a hýžďového svalstva, které vám zajistí pevný a zadek.

Cviky, které cílí přímo na zadek, jsou především tyto:

Široké „dřepy“ – široce se rozkročíte (nohy jsou do tvaru velkého „A“). Tělo máte vzpřímené, rovná záda, ruce spojíte dlaněmi v úrovni hrudníku. Cvik se provádí tak, že klesáte do dřepu, končíte ve chvíli, kdy kolena svírají téměř pravý úhel. Po celou dobu musíte držet záda rovně, žádné ohýbání se.

Výpady – začínáte ve stoje, nohy jsou rovně u sebe. Uděláte dlouhý krok jednou nohou dopředu, druhá zůstává na místě. Cvik končí tak že jedna noha je pokrčená v koleni (stehno a lýtko svírá pravý úhel), druhá noha je natažená dozadu a země se dotýká jen špičkou. Následuje návrt zpět do stoje. A pokračujete výpadem druhou novou. Pro zvýšení obtížnosti tohoto cviku si do rukou můžete vzít jednoruční činky.

Zakopávání – kleknete si na zem na „všechny čtyři“. Zvednete levou nohu a pokrčíte ji zhruba do pravého úhlu. Pak s ní zakopáváte nahoru. Po deseti opakováních nohy vystřídáte a stejný cvik provádíte pravou nohou.

Mohlo by vás zajímat: Cvičení a cviky na prsa, Dietní plán, Hubnutí po porodu, Nízkokalorické recepty

Pokud chcete zhubnout stehna a zadek, musíte změnit jídelníček a začít se více hýbat. Na zhubnutí stehen a zadku nejlépe fungují klasické dřepy (nebo jejich varianty). Při hubnutí byste se neměli vzdávat. Důležitá je vytrvalost.
I když je během epidemie zavřena většina sportovních areálů, nikdo vám nezakazuje jít běhat, jít se projet na kolečkových bruslích, na kole. Nebo třeba jenom chodit.
Barva očí u dítěte se obvykle začíná měnit kolem prvního roku života. Třeba černošská miminka mají po narození obvykle světlou barvu očí, a ta až postupně tmavne.
K tomu abyste trochu zlepšili vzhled svého „pozadí“ není nezbytně nutné, abyste se trápili nějakým usilovným cvičením v posilovně nebo fitness centru.
Na úvod je nutné říci, že neexistuje žádná dieta, která by vám zaručila hubnutí v oblasti břicha.
Průměrná délka těhotenství je 280 dní (tedy 10 lunárních nebo 9 kalendářních měsíců).
I u žen, které již mají celulitidu na stehnech, břiše nebo na zadku, pomáhá snížení váhy k potlačení projevů celulitidy.
Jedním z nejlepších cvičení pro ženy, u kterého je zaručeno zhubnutí, je cvičení Contours