Jak zhubnout s jablečným octem

Jak zhubnout s jablečným octem

Jablečný ocet pomáhá hubnout. Vyzkoušejte to.

Jablečný ocet se na hubnutí používá již po staletí. Je to přirozený, přírodní prostředek, který vám pomůže zhubnout. Navíc má jablečný ocet i několik zdravotních výhod. Obsahuje živiny, enzymy, organické kyseliny. Díky nim jablečný ocet působí tak, že potlačuje chuť k jídlu a zvyšuje rychlost metabolismu. Jablečný ocet také snižuje množství vody zadržované v těle. Snižuje i hladinu cholesterolu a zlepšuje krevní oběh.

Pokud nevíte jak začít hubnout a chcete vyzkoušet něco přírodního a zdravého, podívejte se na následující instrukce, jak zhubnout s jablečným octem.

Krok 1: Hubneme s jablečným octem

Namíchejte si dvě polévkové lžíce jablečného čaje do velké sklenice vody, nebo můžete použít i heřmánkový čaj. Pokud chcete, můžete přidat menší množství medu na zlepšení chuti. Nebo si také nápoj můžete ochutit trochou skořice. Skořice jaké totiž také výborný pomocník na hubnutí. I ona snižuje hladinu cholesterolu a zlepšuje zdraví.

Krok 2: jak často konzumovat jablečný ocet

Podobný nápoj byste měli konzumovat alespoň 2x denně. Měli byste ho vypít přibližně půl hodiny před každým jídlem.

Krok 3: Jak hubnout ještě rychleji

Pokud chcete proces hubnutí s jablečným octem urychlit, začněte cvičit. Cvičení byste se měli věnovat alespoň třikrát týdně, ideální je frekvence 4 – 5 krát týdně cvičit přibližně 30 – 60 minut.

Krok 4:Dodržujte pitný režim

Kromě vody nebo čaje s jablečným octem byste měli tělu dopřát dostatečný přísun tekutin. Optimální je přibližně 1,5 až 2 litry denně.  Tekutinami je pochopitelně myšlena především voda, neslazené minerálky, nebo obecně i další tekutiny bez obsahu cukru.

A nakonec, pokud se rozhodnete zhubnout s pomocí jablečného octa, nezapomínejte na to, že jablečný ocet není samospasitelný, zázračný prostředek pro hubnutí. Pouze vám s tím může pomoci a urychlí celý proces.

Základem pro zdravé a rychlé hubnutí je zdravý jídelníček a správné životní návyky. Nezapomínejte na pravidelné cvičení a dostatečný podíl zeleniny ve vašem jídelníčku. Vyhýbejte se tučným jídlům, nezdravým fast-food restauracím a stánkům. Nehřešte se sladkými / slanými drobnostmi.

Ostatní čtenáři si prohlédli: