Jak rychle zhubnout břicho

<span>Hubneme břicho: zaměřte se pri cvičení na břišní svaly, cviků na břicho je celá řada.</span> Hubneme břicho: zaměřte se pri cvičení na břišní svaly, cviků na břicho je celá řada.

Možná se vám nedávno narodilo dítě a vy se rychle snažíte zhubnout po porodu, abyste měla zase hezké břicho. Nebo se chystáte na dovolenou k moři a potřebujete rychle zhubnout břicho do plavek. Nebo máte jiný důvod, proč potřebujte rychle zhubnout břicho. Ať tak či onak, rychlé zhubnutí bude vyžadovat pevnou vůli a odhodlání. Jen tak se vám podaří rychle zhubnout v oblasti žaludku. Zde je návod, jak zhubnout rychle na břiše a mít zase štíhlý pas.

Krok 1: Vynechejte z jídelníčku bílou mouku

Upravte svůj jídelníček a odstraňte z něj všechny potraviny, které obsahují bílou mouku. Jedná se o nejrůznější druhy pečiva, jako jsou třeba rohlíky, housky či jiné. Vynechejte knedlíky a vůbec vše, co se připravuje z bílé mouky. Potraviny z bílé mouky v jídelníčku nahraďte zeleninou (úplně nejlepší je zelená listová zelenina). Už jen tahle jediná změna vám pomůže hodně při vaší snaze rychle zhubnout břicho.

Krok 2: Vynechejte z jídelníčku cukry

Pokuste se úplně vyhnout cukru ve vašem jídelníčku. Pokud pravidelně pijete kávu nebo čas a sladíte si je, přestaňte s tím. Pijete limonády, slazené nápoje, sladké ovocné džusy? Přestaňte s tím. Čokoláda, bonbóny, sušenky atp. jsou určitě strašně dobré, ale pokud se jich nevzdáte, jakákoliv snaha o zdravý jídelníček bude zbytečná. Navíc přísun cukru, způsobuje, že se cítíte mnohem více unavení. Zkuste odstranit ze svého jídelníčku všechny jednoduché cukry a brzy budete překvapeni, jak rychle začnete hubnout na břichu (a nejenom tam).

Krok 3: Naučte se jíst pravidelně a méně

Změňte svůj jídelníček. Měli byste jíst pravidelně 5x denně. Už žádné vynechávání snídaně, nebo oběda, protože nestíháte. Trvá to nějakou dobu než, si na to zvyknete. Ale věřte, že když vyměníte potraviny z bílé mouky a omezíte rafinované cukry, budete potřebovat malé zdravé jídlo každé 3-4 hodiny. Jinak budete mnohem náchylnější k tomu, že se neudržíte, a dopřejete si nějakého „zakázaného ovoce“.

Pravidelná jídla během dne pomáhají vašemu metabolismu v efektivnějším spalování a současně zajistí, že nebudete trpět pocity „hladu“. Ty by vás nutili dát si honem rychle něco nezdravého.

Ujistěte se také, že máte dostatečný přísun bílkovin, ideálně v každém jídle (vejce, maso, ořechy, luštěniny apod.). Zatímco zelenina vám zaplní žaludek, proteiny vás zasytí na delší dobu, až do dalšího jídla. Ideální kombinace malého jídla je jedna třetina zeleniny, jedna třetina bílkovin a jedna třetina složitých sacharidů (celozrnné pečivo, divoká rýže aj.)

Krok 4: Pijte hodně vody

Pijte hodně vody. Dostatečný přísun tekutin je zárukou rychlého hubnutí a nejenom pro hubnutá břicha. Měli byste vypít alespoň 1,5 – 2 litry vody denně. A rozhodně byste se měli vyhýbat slazeným nápojům, džusům apod. Ideální je pramenitá voda a neslazené minerálky.

Krok 5: Začněte cvičit

Pokud chcete rychle zhubnout břicho (nebo i jiné partie), bez cvičení to nepůjde. Měli byste cvičit alespoň 4 – 5 krát týdně. Jedno cvičení by pak mělo představovat 30-60 minut intenzivního cvičení. Měli byste se věnovat i cvikům na posílení břicha, ale pamatujte na to, že 60 intenzivního posilování břicha vám zhubnout břicho nepomůže. Rychle zhubnutí břicha má základ ve změně jídelníčku. Cvičení vám napomáhá k obecnému spalování tuků.

Krok 6: Dopřejte si dostatek odpočinku

Při hubnutí (a nejenom při něm) byste měli dostatečně odpočívat. Ideální je 8 hodin spánku denně (i když zde záleží na individuálních potřebách konkrétního jedince). Čím více jste odpočinutí, tím rychleji budete hubnout.

Krok 7: Vyhýbejte se stresu

Podobně jako u dostatečného odpočinku, i zde platí, že stres vám v hubnutí příliš nepomáhá. Spíše naopak. Stres vede k poruchám trávení, neuróze, bolestem hlavy. Stres vašemu tělu neprospívá a vaše tělo vám to dříve nebo později „vrátí“.

Ostatní čtenáři si prohlédli:

Diskuse: Jak rychle zhubnout břicho

Diskuse: 18
 • Custom avatar Antonín Vodička

  Dobrý den,
  vaše doporučení jsou vhodné buď miliardářkám, nebo jejich manželkám . Naprostý nesmysl, hloupé žvanění, hodné nakopání do zadku. Takhle se nehubne, ani nic jiného. Jako muž jsem omylem otevřel zdejší fórum. Rychle pryč.. ):!!!

  • Custom avatar Lucie

   Dobrý den,tohle nejsou nesmysli,u mě i u mých příbuzných to pomohlo,nejdřív to zkuste než začnete soudit.

  • Custom avatar David

   Anotníne,
   evidentně nevíte, co mluvíte.
   Kromě stresu a odpočinku veškeré tyto postupy jsou splnitelné pro všechny, a jak pro muže, tak ženy. Když dodržíte toto a budete sportovat, určitě zhubnete. Jediné co tam chybí, že omezení alkoholu kvůli cukru, což podle vaší reakce by Vám jedině prospělo.

   Nemusíte každému vnucovat svůj názor, kór když tyto výživové rady jsou užívány sportovci.

  • Custom avatar Tereza

   Antonínem než začnete soudit, nejprve to vyzkoušejte. Mě například to pomohlo.

 • Custom avatar Eva

  Vodicko, ty si peknej debil…co je na tom jako pro miliardarky ? Je to úplné normální..nic slozityho na tom není! Jen se musí chtít něco dělat !!!!

 • Custom avatar Kateřina Vorbachová

  Já si myslím,že za pokus člověk nic nedá rady se mi zdají logické a smysluplné.Jdu do toho.)

 • Custom avatar viol

  no tak to du skusit

 • Custom avatar Nikol

  Super, dekuji moc za rady. Zkusim je, snad se mi podari zhubnout po Vanocich :-D

 • Custom avatar Veronika

  Hej,lidi je mi 11let a vážim skoro 50KILO!!! Proto potřbuju hodně zhubnout a miluju jednoho kluka ze třídy ale nevim co s váhou prosím poraďte dobrou webovou stránku

  • Custom avatar Rozalie

   ahoj mám uplne stejný problém

 • Custom avatar Ivana

  Mame uzasny program. Opravdu jiz jsou na nej pres 4000 pozitivnich referenci. Sledujte nas pribeh s programe RESETUJ sve telo na facebooku. Jmenujem se Olympline…

 • Custom avatar Michaela

  Je mi 38 mám nadváhu cca 20 kg při výšce 172 cm. Nedaří se mi zhubnou. Nepřejídám se chodím jednou týdně cvičit. Beru léky na štítnou žlázu. Poradí mi někdo prosím jak na to, abych zhubla? Děkuji

 • Custom avatar sračka

  sračky, curky nežeru od dětství a stejně mam břicho i když jezdím na kolem cca 60km denně. Takže rady o hovnu a pro naivní idioty.

  • Custom avatar barča

   60km za den neujedete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Custom avatar T.Johancsik@seznam.cz

  Ahoj lid jsem úplně na začátku rád bych do třech měsíců zhubl 10 kg. Již čtvrtým dnem se řídí dle tohoto webu. Snad mi to pomůže.

 • Custom avatar Nikola

  Ahojte lidi no tak jsem zvedava, jdu dotoho dekuji za rady :)

 • Custom avatar Andy

  Ahoj, potřebuji zhubnout, protože mám asi 10 kg nadváhu a je mi teprve 12… Snad mi to pomůże. :)

 • Custom avatar Markéta

  Dobrý den vážím 97 kilo už se mi podařilo shodit 18 kilo dolů jen se bojím jo jo efektu mám docela nechutenctví ale snažím se sníst alespoň něco za každou radu budu ráda předem děkuji

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar