Jak zhubnout s jablečným octem

<span>Jablečný ocet pomáhá hubnout. Vyzkoušejte to.</span> Jablečný ocet pomáhá hubnout. Vyzkoušejte to.

Jablečný ocet se na hubnutí používá již po staletí. Je to přirozený, přírodní prostředek, který vám pomůže zhubnout. Navíc má jablečný ocet i několik zdravotních výhod. Obsahuje živiny, enzymy, organické kyseliny. Díky nim jablečný ocet působí tak, že potlačuje chuť k jídlu a zvyšuje rychlost metabolismu. Jablečný ocet také snižuje množství vody zadržované v těle. Snižuje i hladinu cholesterolu a zlepšuje krevní oběh.

Pokud nevíte jak začít hubnout a chcete vyzkoušet něco přírodního a zdravého, podívejte se na následující instrukce, jak zhubnout s jablečným octem.

Krok 1: Hubneme s jablečným octem

Namíchejte si dvě polévkové lžíce jablečného čaje do velké sklenice vody, nebo můžete použít i heřmánkový čaj. Pokud chcete, můžete přidat menší množství medu na zlepšení chuti. Nebo si také nápoj můžete ochutit trochou skořice. Skořice jaké totiž také výborný pomocník na hubnutí. I ona snižuje hladinu cholesterolu a zlepšuje zdraví.

Krok 2: jak často konzumovat jablečný ocet

Podobný nápoj byste měli konzumovat alespoň 2x denně. Měli byste ho vypít přibližně půl hodiny před každým jídlem.

Krok 3: Jak hubnout ještě rychleji

Pokud chcete proces hubnutí s jablečným octem urychlit, začněte cvičit. Cvičení byste se měli věnovat alespoň třikrát týdně, ideální je frekvence 4 – 5 krát týdně cvičit přibližně 30 – 60 minut.

Krok 4:Dodržujte pitný režim

Kromě vody nebo čaje s jablečným octem byste měli tělu dopřát dostatečný přísun tekutin. Optimální je přibližně 1,5 až 2 litry denně.  Tekutinami je pochopitelně myšlena především voda, neslazené minerálky, nebo obecně i další tekutiny bez obsahu cukru.

A nakonec, pokud se rozhodnete zhubnout s pomocí jablečného octa, nezapomínejte na to, že jablečný ocet není samospasitelný, zázračný prostředek pro hubnutí. Pouze vám s tím může pomoci a urychlí celý proces.

Základem pro zdravé a rychlé hubnutí je zdravý jídelníček a správné životní návyky. Nezapomínejte na pravidelné cvičení a dostatečný podíl zeleniny ve vašem jídelníčku. Vyhýbejte se tučným jídlům, nezdravým fast-food restauracím a stánkům. Nehřešte se sladkými / slanými drobnostmi.

Ostatní čtenáři si prohlédli:

Diskuse: Jak zhubnout s jablečným octem

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar